Náš e-shop je tu pre vás

Menu

ODSTREDIVÉ LEŠTIČKY

Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Dostupnosť

Typ

Výrobca Všetko

15 litrový ECO DRIVE
Na objednávku
Obj. čislo: ECO DRIVE TUMBLER 15

MODULÁRNE VERZIE

TURBO MAG MOD. 1500 S3 20 LT

3 v 1 stroj (magnetická leštička + mokré turbo + suché turbo). Kompaktný stroj, vyrobený úplne zo nerezovej ocele s digitálnym panelom, ktorý vám umožňuje vykonávať tri rôzne typy spracovania jednoducho výmenou nádrže.
Na objednávku
Obj. čislo: TURBO MAG MOD. 1500 S3 20 LT
Model vhodný pre vysokovýkonné suché obrábanie vďaka zaoblenému TANKU s integrovanou chladiacou cievkou, ktorá zabráni prehrievaniu dielcov a spracovávaného materiálu. Osobitne vhodný na obrušovanie presných odlievaných, formovaných dielov a malých kovových dielov. Rám je úplne vyrobený zo nerezovej ocele. Elektrický panel s regulátorom rýchlosti môže byť digitálny alebo dotykový.
Na objednávku
Obj. čislo: TURBO MOD. 30 LT. MODULAR DRY SYSTEM
Model vhodný pre vysokovýkonné mokré spracovanie vďaka VYSOKORÝCHLOSTNÉMU 3D TURBO TANKU. Osobitne vhodný na obrábanie presných odlievaných, formovaných dielov a malých kovových dielov. Rám je úplne vyrobený zo nerezovej ocele. Elektrický panel s regulátorom rýchlosti môže byť digitálny alebo dotykový displej.
Na objednávku
Obj. čislo: TURBO MOD. 30 LT. WET SYSTEM 3D
Model vhodný pre vysokovýkonné suché obrábanie vďaka zaoblenému nádržu s integrovanou chladiacou cievkou, ktorá zabráni prehrievaniu dielcov a spracovávaného materiálu. Osobitne vhodný na obrušovanie presných odlievaných, formovaných dielov a malých kovových dielov. Rám je úplne vyrobený zo nerezovej ocele. Elektrický panel s regulátorom rýchlosti môže byť digitálny alebo dotykový.
Na objednávku
Obj. čislo: TURBO MOD. 60 LT. MODULAR DRY SYSTEM
Model vhodný pre vysokovýkonné mokré spracovanie vďaka VYSOKORÝCHLOSTNÉMU 3D TURBO TANKU. Osobitne vhodný na obrábanie presných odlievaných, formovaných dielov a malých kovových dielov. Rám je úplne vyrobený z nerezovej ocele. Elektrický panel s regulátorom rýchlosti môže byť digitálny alebo dotykový displej.
Na objednávku
Obj. čislo: TURBO MOD. 60 LT. WET SYSTEM 3D
Stroj vyvinutý pre spoločnosti s vysokými výrobnými a ergonomickými štandardmi, ktoré vyžadujú vyššiu presnosť a rýchlosť spracovania.
Na objednávku
Obj. čislo: TURBO MOD. 60/105 LT. WET AUTOMATIC

MODULÁRNE VERZIE

TURBO MOD. 105 LT. MODULAR 3D

Model vhodný na spracovanie veľkého množstva materiálu a stredne/veľkých objektov. Vďaka 3D nádrži sa tento model veľmi dobre hodí na suché aj mokré spracovanie. Stroj s rámovou konštrukciou úplne vyrobenou z nerezovej ocele a automatickým prevrátením nádoby. Elektrický panel s regulátorom rýchlosti môže byť digitálny alebo dotykový displej.
Na objednávku
Obj. čislo: TURBO MOD. 105 LT. MODULAR 3D
Kompaktná verzia leštičky vyrobenej kompletne z nehrdzavejúcej ocele AISI304 TURBO 15 MODULAR. Štandardná nádrž s dúchadlom je vynikajúca na suché spracovanie, zatiaľ čo trojrozmerná s dávkovacím čerpadlom je vhodná na mokré spracovanie.
Na objednávku
Obj. čislo: TUMBLER ECO SMART MOD. 15 L BENCHTOP
Model vhodný na spracovanie veľkého množstva materiálu a stredne veľkých/veľkých predmetov. Vďaka zaoblenej nádrži sa tento model veľmi dobre hodí na suché aj mokré spracovanie, najmä pri plochých predmetoch. Stroj s rámom kompletne vyrobeným z nehrdzavejúcej ocele a automatickým vyklápaním misy. Elektrický panel s variátorom rýchlosti môže byť digitálny alebo s dotykovou obrazovkou.
Na objednávku
Obj. čislo: TURBO MOD. 130 LT. MODULAR WET AND DRY SYSTEM
Malý a veľmi kompaktný model, vhodný na suché spracovanie s radiálnou nádržou a na mokré spracovanie s trojrozmernou nádržou.
Na objednávku
Obj. čislo: ECO SMART MOD. 10 LT. WET AND DRY SINGLE/DOUBLE
Produkty: 11 | Aktuálna strana: 1/1
 • Telefon
  0908 203 294
 • Doprava zadarmo

  Doprava na vybrané produkty zadarmo

 • Tovar na sklade
  expedujeme do 24 hod.
 • Dodávame produkty
  priamo od výrobcov

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.