Náš e-shop je tu pre vás

Konzola Tamron TAP-01 pro Sony

112,32 s DPH 93,60 € bez DPH
nie je skladom
Prvýkrát môžu zákazníci aktualizovať firmware a prispôsobiť rôzne funkcie u vybraných objektívov Tamron na uspokojenie svojich potrieb jednoduchým pripojením ku konzole TAP-in a spustením softvéru TAMRON TAP-in Utility na ich PC alebo Mac.
Výrobca:
Obj. čislo:
5800202
EAN:
4960371200538

Konzola Tamron TAP-01 pro Sony

Prvýkrát môžu zákazníci aktualizovať firmware a prispôsobiť rôzne funkcie u vybraných objektívov Tamron na uspokojenie svojich potrieb púhym pripojením ku konzole TAP-in a spustením softvéru TAMRON TAP-in Utility na ich PC alebo Mac. Skôr mohla byť aktualizácia firmvéru vykonaná iba v autorizovanom servise Tamron. Použitím nového príslušenstva a pripojenie k internetu, zákazníci môžu získať prístup k vyhradenej webovej stránke a sami si aktualizovať firmware kedykoľvek a kdekoľvek. Okrem toho, vybrané objektívy môžu byť prispôsobené prostredníctvom zmien rôznych nastavení (uvedených nižšie), čo je pre užívateľa veľmi príjemné a všestranné.


1. Užívateľské nastavenie S konzolou TAMRON TAP-in môžu zákazníci vykonávať nasledujúce akcie.

Aktualizácia firmvéru
Aktualizácia firmvéru kompatibilných objektívov
Aktualizácia firmvéru samotnej konzoly TAP-in

Prispôsobenie funkcií vybraných objektívov
Nastavenie zaostrovania
Prispôsobenie obmedzovača zaostrenia vzdialenosti (len u objektívov, ktoré majú funkciu obmedzovača zameranie"Focus Limiter")
Prispôsobenie Full-Time manuálneho zaostrovania (len u objektívov, ktoré majú funkciu Full-Time manuálneho zaostrovania)
Nastavenie stabilizácia obrazu VC (len pre objektívy so stabilizáciou obrazu VC)
Uloženie prispôsobených dátových súborov

2. Softvér TAMRON TAP-in Utility
Zákazníci si zadarmo stiahnuť softvér TAMRON TAP-in Utility a nainštalujú si ho na svoj PC alebo Mac. Aktualizácia firmware a prispôsobenie rôznych funkcií objektívu je rovnako jednoduché ako pripojenie konzoly TAP-in pomocou USB kábla a vykonávanie výberov. Pripojenie k internetu je vyžadované pre aktualizáciu firmware.

Konzola Tamron TAP-01 pre Sony


3. Aktualizácia firmvéru
Zákazníci si môžu aktualizovať firmware vybraných objektívov Tamron pomocou tohto softvéru. Navyše firmware v samotnej konzole TAP-in môže byť aktualizovaný podľa potreby. Pripojením k internetu a softvéru TAP-in Utility môžu užívatelia pristupovať k vyhradenej webovej stránke a ľahko si sami potvrdiť, že ich objektív pripojený ku konzole TAP-in a aj samotná konzola má najnovšie firmware. Ak je k dispozícii novší verzie, aktualizácie je rýchla a bezpečná.

4. Prispôsobenie vybraných objektívov Tamron
Rôzne funkcie objektívu je možné upraviť v závislosti od modelu objektívu a vstavaných funkciách.

(1) Nastavenie zaostrovanie Zameranie sa dá nastaviť v troch oblastiach vzdialenosti: blízke, stredné a vzdialenej rozsahy. U rozsahov objektívov s premenlivou ohniskovou vzdialenosťou je možné vykonať úpravy pre až 8 segmentov. Objektívy s pevnou ohniskovou vzdialenosťou majú iba jeden segment, takže je možné prispôsobenie pre tri oblasti vzdialenosti. Rozsah a podmienky možných úprav sa môžu líšiť v závislosti od modelu objektívu.

(2) Prispôsobenie obmedzovača zaostrenia vzdialenosti Pre objektívy, ktoré sú vybavené prepínačom obmedzovača zaostrenia "Focus Limiter", je možné prispôsobiť rozsah pohonu autofokusu nastavením blízkych a vzdialených limitov podľa preferencií používateľa. Pokiaľ má prepínač obmedzovača zaostrenia tri polohy, nastavenie strednej polohy je tiež možné. Možno prispôsobovať len modely objektívov, ktoré sú vybavené funkciou obmedzovača zaostrenia"Focus Limiter". Rozsah a podmienky možných úprav sa môžu líšiť v závislosti od modelu objektívu.

(3) Zoradenie stabilizácia obrazu VC (len pre objektívy so stabilizáciou obrazu VC)
Užívatelia si môžu zvoliť režim VC (Vibration Compensation), ktorému dávajú prednosť z výberu nižšie pre akýkoľvek kompatibilný objektív s konzol TAP-in, vybavený stabilizáciou obrazu VC.
Uprednostňovať stabilizáciu obrazu v hľadáčiku
& Nbsp; & nbsp; Tento režim kladie dôraz na stabilitu obrazu v hľadáčiku
Standard (Výrobné nastavenia)
& Nbsp; Tento režim je rovnaký ako predvolené továrenské nastavenia. Vytvára rovnováhu medzi stabilitou obrazu v hľadáčiku a vplyvom kompenzáciou vibrácií
Uprednostňuje stabilizáciu zachytených snímok
Tento režim zaisťuje vplyv kompenzáciou stabilných vibrácií

Tieto možnosti sa vzťahujú len na modely objektívov vybavených systémom stabilizácia obrazu VC. Rozsah a podmienky možných úprav sa môžu líšiť v závislosti od modelu objektívu.

(4) Prispôsobenie Full-Time manuálneho zaostrovania
Pre akýkoľvek objektív s Full-Time systémom manuálneho zaostrovania si môžete nastaviť režim ON alebo OFF. Okrem toho môžete optimalizovať citlivosť zaostrovacieho krúžku podľa svojho vkusu v pomere k jeho pootočenie kdekoľvek medzi"Vysoká" a"Nízka" pri nastavení manuálneho režimu ostrenia na ON.

5. Kompatibilné objektívy Tamron (v poradí uvedenia na trh, počnúc najnovším modelom)

SP 85mm F/1.8 Di VC USD (Model F016): Uvedený na trh v marci 2016
Pre Nikon a Canon. Model Sony bude uvedený neskôr.

SP 90mm F/2.8 Di MACRO 1: 1 VC USD (Model F017): Uvedený na trh vo februári 2016
Pre Nikon a Canon. Model Sony bude uvedený neskôr.
* Prvý aktualizáciou firmvéru na najnovšiu verziu s použitím konzoly TAP-in je možné používať všetky jej funkcie kompatibilné s objektívom.

SP 45mm F/1.8 Di VC USD (Model F013): Uvedený na trh v septembri 2015
Pre Nikon a Canon. Model Sony bol uvedený na trh v apríli 2016.
* Na zabezpečenie kompatibility s konzolou TAP-in je nutná počiatočná aktualizácia firmvéru prostredníctvom servisného strediska Tamron.

SP 35mm F/1.8 Di VC USD (Model F012): Uvedený na trh v septembri 2015
Pre Nikon a Canon. Model Sony bol uvedený na trh v apríli 2016.
* Na zabezpečenie kompatibility s konzolou TAP-in je nutná počiatočná aktualizácia firmvéru prostredníctvom servisného strediska Tamron.

Informácie o aktualizácii firmvéru pre SP 35mm F/1.8 (Model F012) a SP 45mm F/1.8 (Model F013) Aktualizácia firmvéru pre tieto modely bude dostupná čoskoro. Dodatočné informácie budú poskytnuté na webových stránkach Tamron a u autorizovaných distribútorov/servisných zariadeniach v čase uvedenia.

Parametre

Hmotnosť 0,7 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Typ upozornenia:

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

 • Telefon
  0908 203 294
 • Doprava zadarmo

  Doprava na vybrané produkty zadarmo

 • Tovar na sklade
  expedujeme do 24 hod.
 • Dodávame produkty
  priamo od výrobcov

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.