Náš e-shop je tu pre vás

  • Úvod
  • >>
  • Patch kábel optický duplex LC-SC 50/125 MM, OM4, 2 m

Patch kábel optický duplex LC-SC 50/125 MM, OM4, 2 m

11,15 s DPH 9,29 € bez DPH
nie je skladom
Patch kábel optický duplex, konektory LC-SC M-M, 50/125, OM4, 2 m.
Výrobca:
Obj. čislo:
50992281

Patch kábel optický duplex LC-SC 50/125 MM, OM4, 2 m

Optický Patch kábel MM je určený na prepojenie aktívnych zariadení, ako sú HUB, media konvertor, pracovné stanice s pasívnymi ako sú optický rozvádzač, optická vaňa. Balenie obsahuje 2 m duplexného kábla typu 50 / 125 s konektormi LC-SC.

MM je viacvidové optické vlákno, ktoré je najčastejšie používané pre komunikáciu na krátke vzdialenosti, ako napríklad vo vnútri budovy alebo areáli. Rýchlosť prenosu u viacvidových liniek sa pohybuje okolo 10 Mbit/s až 10 Gbit/s na vzdialenosti do 600 metrov, čo je viac než dostačujúce pre väčšinu priestorov.

Špecifikácie

  • Prepojovací kábel: duplexný
  • Konektor: LC-SC
  • Typ kábla: 50 / 125
  • Dĺžka: 2 m
  • Typ optického kábla: MM

Parametre

Hmotnosť 0,13 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Typ upozornenia:

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

  • Telefon
    0908 203 294
  • Doprava zadarmo

    Doprava na vybrané produkty zadarmo

  • Tovar na sklade
    expedujeme do 24 hod.
  • Dodávame produkty
    priamo od výrobcov

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.